Kontakta oss

Hör gärna av dig till oss angående våra produkter och vår service, eller om du vill veta mer om möjligheterna att etablera en verksamhet inom gatuköksbranschen.

Lundbergs Fastfood & Cafe AB
Hantverkarvägen 9a
145 63 Norsborg

Tel: 08 – 564 612 00
Fax: 08 – 564 612 12
info@lundbergsfastfood.se
order@lundbergsfastfood.se

Det går även bra att fylla i nedanstående formulär så tar vi kontakt med dig så fort som möjligt.

Kontaktpersoner

VD
Roger Edenglänt
08-564 612 01
roger@lundbergsfastfood.se

Orderansvarig
Martin Bork
08-564 612 03
order@lundbergsfastfood.se

Försäljningschef
Robert Dahlström
0708-22 45 15
robert@lundbergsfastfood.se

Inköpsdirektör
Jonas Magnusson
08-564 612 05
jonas@lundbergsfastfood.se

Innesälj/Eventansvarig
Håkan Lindström
08-564 612 02
hakan@lundbergsfastfood.se

Försäljning
Konstantin Tikos
0733-99 80 22
dino@lundbergsfastfood.se

Innesälj
Daniel Sahin
08-564 612 08
daniel@lundsbergsfastfood.se

Ekonomiansvarig
Lotta Lundqvist
08-564 612 06
lotta@lundbergsfastfood.se

KAM Dagligvaruhandeln
Robert Dahlström
0708-22 45 15
robert@lundbergsfastfood.se

IT-ansvarig
Mathias Granvik
08-564 612 22
mathias@lundbergsfastfood.se

Order
Tomi Tahan

© Lundbergs Fastfood AB | Vi använder oss av Cookies | Webbpartner: Spin Media